V košíku zboží za 0,- Kč

O společnosti

Dnešní svět a uspěchané životní tempo v sobě skrývá mnoho nástrah pro naše zdraví. Tato nebezpečí není radno podcenit, jelikož vedou ke vzniku vážných civilizačních chorob. Pravidelnou kontrolou a péčí o naše zdraví je však možné těmto chorobám plně předejít či zmírnit jejich průběh a následky. Tato fakta byla příčinou vzniku společnosti MEDITEST, s.r.o.

Specializujeme se na dovoz certifikované zdravotnické digitální techniky pro přesné měření. Výrobky špičkové kvality za bezkonkurenční ceny jsou tak již prostřednictvím naší společnosti dostupné široké veřejnosti.

Hlavním posláním společnosti je rozšíření nové zdravotnické digitální techniky, která byla dříve dostupná jen profesionálním laboratořím. Zejména díky příznivé ceně námi nabízených produktů si je nyní může dovolit již každá domácnost, což výraznou měrou dopomáhá ke zkvalitnění života každého jednotlivce ať již se zdravotními problémy nebo jen k jejich prevenci. Hlavní filozofií společnosti je odstranění zbytečných nákladů a marží, které doposud způsobovaly vysokou prodejní cenu těchto produktů a bránily tak k jejich rozšíření mezi širokou veřejnost.

Management a přední pracovníci společnosti MEDITEST, s.r.o. mají dlouhodobé zkušenosti jak na tuzemském tak i zahraničním trhu. Díky jejich výborným osobním kontaktům na přední světové výrobce tak dokážeme nabízet certifikované zdravotnické pomůcky pro přesné měření za nižší ceny než konkurenční prodejci.

Jedním z prvních úspěchů společnosti bylo uzavření distribuční dohody s renomovaným korejským výrobcem produktů pro diabetiky - glukometrů a testovacích proužků EasyGluco. Tímto krokem jsme dokázali snížit koncovou cenu těchto velmi potřebných produktů pro diabetiky až na polovinu běžné ceny při zachování vysoké kvality přesného měření.

Všechny námi nabízené výrobky jsou prověřeny naší společností i specializovanými laboratořemi s nekompromisními nároky na jejich kvalitu a mají evropskou certifikaci CE.

Domníváme se, že firemní politikou, omezením zbytných nákladů a přemrštěných marží obdobně jako tomu kdysi bylo např. u nízkonákladových leteckých společností, jsme se stali průkopníky nových trendů na trhu se zdravotnickými pomůckami.

Výrobky dodáváme jak jednotlivcům z řad domácnosti tak i distributorům, prodejním řetězcům a specializovaným pracovištím. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně s nejvyšší péčí, maximální profesionalitou a diskrétností.

Věříme, že se staneme Vaším spolehlivým obchodním partnerem v péči a monitoringu Vašeho zdraví.