V košíku zboží za 0,- Kč

Důvody k nákupu

10 důvodů proč koupit měřící zdravotnickou techniku:

1. pravidelné měření při onemocnění

Při chronickém či přechodném onemocnění je důležitá pravidelná kontrola a monitorování zdravotního stavu. Pro co nejefektivnější léčbu je vhodné sledovat všeobecné ukazatele (váha, tlak, puls, teplota) a při konkrétních onemocněních další specifické hodnoty (např. při diabetu pravidelný monitoring hladiny cukru v krvi). Pravidelnou kontrolou zdravotního stavu můžete předejít vážným komplikacím při onemocnění.

2. preventivní měření důležitých zdravotnických ukazatelů

Pravidelné sledování všeobecných zdravotních ukazatelů může včas upozornit na možné zdravotní problémy, kterým lze zpravidla včasnou léčbou předejít či výrazně omezit jejich dopad na Vaše zdraví. Své opodstatnění má však např. i náhodná kontrola cukru v krvi glukometrem, která může odhalit vážná onemocnění a udržet je pod kontrolou.

3. testy a měření při podezření a pochybnostech

Jakýkoliv symptom, který při uspěchaném životním stylu často přehlížíme (únava, bolest hlavy, zažívací problémy, poruchy spánku, nesoustředěnost, apod.) může být prvním příznakem onemocnění či změny stavu organismu. Snadnou kontrolou v domácích podmínkách tak můžete získat rychle informace o svém zdravotním stavu před samotnou kontrolou lékaře.

4. certifikované a prověřené produkty pro přesné měření

Veškeré námi nabízené produkty jsou podrobeny přísné kontrole jejich kvality a jsou certifikované odbornými pracovišti. Získané certifikace (tuzemské i zahraniční) a množství spokojených uživatelů jsou dostatečnou zárukou jejich přesného měření.

5. nízká cena umožňující pořízení pro každého

Efektivním řízením společnosti a vhodným výběrem dodavatelů jsme odstranili zbytečné náklady, které se odráží v prodejních cenách. Nabízíme tedy vysoce kvalitní zboží za velmi nízké ceny, zpravidla nejnižší na trhu.

6. schválené výrobky pro tuzemský trh s českým návodem a certifikací CE

Přistupujeme velmi citlivě ke každému uživateli námi nabízených produktů a jsme si vědomi, že tyto moderní přístroje a testy jsou pro ně často novinkou. Přikládáme tak velkou důležitost jazykové lokalizaci, podrobným návodům a všem dalším materiálům k daným produktům. Veškeré produkty samozřejmě splňují tuzemské normy a legislativní nároky k jejich prodeji.

7. moderní technologie s přesnějším a rychlejším měřením

Užití nových přístrojů a technologií má mnoho výhod oproti svým analogovým předchůdcům. Dokonce umožňuje v domácích podmínkách měřit důležité ukazatele, které bylo dříve možné zjistit jen na specializovaných pracovištích. Digitální přístroje jsou v měření rychlejší, přesnější a zpravidla i mnohem levnější, což umožňuje jejich masové rozšíření.

8. slevy pro stálé zákazníky a velkoodběratele

Koncovým zákazníkům nabízíme zákaznickou slevu již při druhém nákupu v našem internetovém obchodě. Při jednorázovém nákupu většího objemu poskytujeme po dohodě individuální slevy. Pro dealery a distributory máme připraveny velmi atraktivní cenové podmínky.

9. podpora charitativních akcí

Z každého prodaného produktu věnujeme část z prodejní ceny neziskovým organizacím pro zlepšení zdravotní péče pacientů a na vývoj a výzkum nových technologií v medicíně.

10. vhodný dárek pro rodiče a příbuzné

S rostoucím věkem nabývá na významnosti péče o zdraví a pravidelná kontrola základních zdravotních ukazatelů. Digitální měřící přístroje se tak stanou vhodným a velice užitečným dárkem pro Vaše blízké, které dozajista zpříjemní a prodlouží Vaše společně strávené chvíle.