V košíku zboží za 0,- Kč

Poradna

Otázky všeobecné

1. Proč používat digitální měřící zdravotnickou techniku?

Užití nových přístrojů a technologií má mnoho výhod oproti svým analogovým předchůdcům. Dokonce umožňuje v domácích podmínkách měřit důležité ukazatele, které bylo dříve možné zjistit jen na specializovaných pracovištích. Digitální přístroje jsou v měření rychlejší, přesnější a zpravidla i mnohem levnější, což umožňuje jejich masové rozšíření.

2. Proč kupovat produkty od společnosti MEDITEST, s.r.o.?

Efektivním řízením společnosti a vhodným výběrem dodavatelů jsme odstranili zbytečné náklady, které se odráží v prodejních cenách. Nabízíme tedy vysoce kvalitní zboží za velmi nízké ceny, zpravidla nejnižší na trhu, díky kterým si produkty od společnosti MEDITEST, s.r.o. může dovolit pořídit skutečně každý. Naším cílem je nejen poskytovat kvalitní zdravotnické výrobky, ale též kompletní péči o zákazníka formou zákaznické podpory a doprovodných služeb.

3. Jak a kde nakoupit naše produkty?

Produkty společnosti MEDITEST, s.r.o. zakoupíte u našich distributorů a prodejců, jejichž síť neustále rozšiřujeme. Nakupovat též můžete přímo u společnosti MEDITEST, s.r.o. ať již jako koncový uživatel nebo jako zájemce o distribuci. Pro objednávku můžete užít kontakty uvedené na těchto webových stránkách či ji provést prostřednictvím internetového obchodu.

Otázky týkající se diabetu

1. Proč si měřit hladinu krevního cukru?

Měření hladiny glukózy v krvi v domácím prostředí vám poskytuje kontrolu nad vaším diabetem a pravidelné testování může přispět k vaší pohodě. EasyGlucoTM byl vyvinut tak, aby vám poskytnul rychlé a přesné výsledky a zároveň bylo jeho použití jednoduché a pohodlné. Naším cílem je poskytovat kvalitní zdravotnické výrobky doplněné o zákaznické služby.

2. Jak funguje glukometr EasyGluco?

Glukometr EasyGluco funguje na principu moderní biosenzorové technologie s kalibrací na krevní plazmu, garantující jeho vysokou přesnost. Měření provádí v rozsahu 0,6 - 33,3 mmol/l a výsledek zobrazuje velmi rychle do 9 sekund na velkém přehledném displeji. Ve vlastní paměti přístroje uchovává výsledky 200 předchozích měření a je možné jeho propojení s osobním počítačem. O pohodlný odběr krevního vzorku se starají speciálně vyvinuté samonasávací testovací proužky EasyGluco.

3. Mohu získat glukometr EasyGluco zdarma?

ANO, společnost MEDITEST, s.r.o. nabízí bezplatnou výměnu glukometru za Váš starý. V případě zájmu kontaktujte naši infolinku. Možnost výměny je limitována jedním kusem na jednu osobu - pacienta s diabetem.

4. Proč jsou testovací proužky EasyGluco výrazně levnější?

Firemní politikou, omezením zbytných nákladů a přemrštěných marží obdobně jako tomu kdysi bylo např. u nízkonákladových leteckých společností, se společnost MEDITEST, s.r.o. stala průkopníkem nových trendů na trhu se zdravotnickými pomůckami. Uzavření exkluzivní distribuční dohody s renomovaným korejským výrobcem produktů EasyGluco umožňuje jejich prodej s takto neobvykle nízkou maloobchodní cenou, při porovnání s konkurenčními produkty až poloviční.